Historia architektury Amalfi

Historia architektury Amalfi

Amalfi jest pięknym miastem na wybrzeżu o tej samej nazwie, położone w prowincji Salerno. Jest głównym organem handlowym i słynny, zwłaszcza wśród Brytyjczyków.

Z wielu budynków i archeologicznych, takich jak ruiny świątyń greckich i rzymskich willi w Amalfi, które przetrwały przez wieki i nadal dobrze zachowane dzisiaj, nie jest zaskoczeniem, że jest włączone na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, wraz z pobliskich miasteczek.ile kosztuje oc i ac Jest wyjątkowym miejscem przepełnione historią i kulturą, co objawia się w wielu fantastycznych miejsc rozsianych po całym wybrzeżu. Zacznijmy od tego, co następuje muszą być w trasie każdego podróżnego podczas wizyty w tym wspaniały region.

Ceramika Vietri sul Mare w

Historia architektury Amalfi

Turyści wsiadają na dysku wzdłuż wybrzeża zwykle zaczynają swoją podróż w Vietri sul Mare, nazywany przez miejscowych jako "pierwszy Perła Amalfi". Poza tym, że punktem wyjścia dla większości wycieczek wzdłuż wybrzeża, miasto słynie z ceramiki, które zostały wyprodukowane przez ponad 500 lat. Ręcznie malowane dzieła są dostępne w większości sklepów w Vietri; istnieją również warsztaty ceramiczne, które oferują zajęcia dla osób zainteresowanych tworzeniem własnych projekty zabrać do domu na pamiątkę. Masywna budowla Ceramica Solimene jest również warto odwiedzić, gdy w mieście. Zewnętrzne mury starej ceramiki szkoły, który obecnie funkcjonuje jako salonie, są wysadzane kolorowymi ceramiki i są zdecydowanie przyciąga wzrok. Ten niezwykły pokaz trwałej kultury jest oczywiste w innych miastach, a także; Na przykład, kilka rzymskie wille w Amalfi są nadal w doskonałym stanie technicznym.

Minori Roman Villas

Od Vietri sul Mare, turyści mogą przystąpić do Minori, innego miasta na wybrzeżu, znanej z ruin Villa Romana. Jeden z domów w Amalfi otwarta do publicznego wglądu, Villa Romana sięga 181 naszej ery rzymski Morskiej Archeologiczne Villa jest również inny główną atrakcją w Minori. Uważa się, że został zbudowany w 1 wieku pne, wyświetla elementy skomplikowane, takie jak freski, stiuki, a sklepienia tunelu w swojej ogromnej hali.

Historia architektury Amalfi

Świątynie w Paestum

Ważnym starożytne greckie miasto, Paestum zostało podbite przez Rzymian w 273 rpne i porzucony w średniowieczu tylko być odnaleziony w 18 wieku. Współczesny Paestum wciąż ma swoje ślady z przeszłości, z ruinami trzech starożytnych świątyń greckich w bardzo dobrym stanie, nawet dzisiaj. Chociaż te rzymskie wille w Amalfi zostały zbudowane w wieku 1, świątynie sięgają 450 pne. Pierwsza świątynia Hery jest najstarsza świątynia w Paestum, wzniesiony w około 550 pne, podczas gdy druga świątynia Hery został zbudowany w około 450 pne . Obie świątynie są bardzo różne w projekcie, być może ze względu na dowody, które wykazały drugiej świątyni użyto w czczenia innych bogów. Tymczasem trzecia świątynia została poświęcona Atena i znajduje się na szczycie miasta. Podczas gdy dwie świątynie do Hery wyświetlane głównie dorycki architektury, świątynia Athena ujawnił fuzję jonowych i doryckim architektury.

Szukasz idealnego domu z dala od domu we Włoszech? Mark Slaviero jest dyrektorem Holiday Homes Włoszech, firmy specjalizującej się w znalezieniu dom, dom lub mieszkanie swoich marzeń. Idealnego willi w Amalfi i zakwaterowanie w Toskanii, Sycylii, włoskiej jezior, ośrodków narciarskich i więcej, oferujemy najlepszy w każdym regionie.

Artykuł dzięki: http://dolcar.auto.pl/wypozyczalnia-samochodow-lotnisko-wroclaw/