Cortona malownicze miasto w Toskanii

Cortona malownicze miasto w Toskanii

Podrozoj na poludnie od Arezzo to dojedziesz do Valdichiana, ktore jest jednym z najpiękniejszych miasteczek w sztuce regionu Toskanii. Ten uroczy i spektakularny obszar Toskanii jest prawdziwym domem przepysznych stekow z popularnego tutaj bydła.

Ląd jest niesamowicie ozdobione małych malowniczych miasteczek rozsianych po całym niego, a których Cortona jest prawdopodobnie najbardziej inspirujące i inspirujących. Położony na krańcu wspaniałym wzgórzu, to toskańskie miasto jest dostępny za pośrednictwem panoramicznego drogi przechodzącej przez tarasy winorośli i gajów oliwnych.

Miasto z piękną jeziora Trasimeno w tle splotów wszystkie Valdichiana; niewiarygodnie piękny, rozległy panoramiczny wydaje się nieskończona, rozłożone w całej wzgórzach iw dół na płaskiej ziemi. Widoki są jeszcze bardziej imponujące po zachodzie słońca, szczególnie w nocy, kiedy gwiazdy na niebie gwiazdki wzrok rozjaśniania show i sprawi, że zakocha się w tym miejscu.

Obszerny Panorama wspaniałej sztuki i historii Sceny

Krok w miejscowości Cortona i natychmiast dowiedzieć się, jak piękna i majestatyczna jest z jego wspaniałych rzymskich i etruskich murów, stromych tras, wąskich uliczek i prymitywnych budynkach. Rzeczywiście toskańskiej wsi ma bardzo starożytne pochodzenie, które utrzymało się do dziś.

Ponadto znajdziesz łańcuch dobrych hotelach, restauracjach i sklepach sprzedających elementy jakości rękodzieła, aby Twoja podróż bardziej niezapomniany. Jeśli chcesz pozostać wśród mieszkańców lub spędzenia wakacji w Toskanii sposób książka Cortona mieszkania przed wyjazdem.

Główna ulica miasta, Via Nazionale, przeniesie Cię do Piazza della Repubblica, która jest rządzona przez charyzmatycznego Palazzo Comunale, ratusz, z wysokich i unikalnych klatkach schodowych i niesamowite wieży zegarowej.

Głową w dół na lewo od ratusza i napotkacie Piazza Signorelli, nazwany na cześć wielkiego włoskiego artysty Luca Signorelli. To miejsce domy Teatro Signorelli i Etrusków Muzeum MAEC, prezentując wielkie bogactwo rzymskich i etruskich ruin.

Widziałeś ten film La Vita Bella Roberto Benigni? Kilka scen z tego filmu były kręcone tutaj.

Nie zapomnij złożyć wizytę w Muzeum Diecezjalnym znaleźć w Piazza del Duomo. W muzeum wykazuje uderzające kolekcję średniowiecznych artefaktów, w tym najlepszych prac artysty Luca Signorelli.

Następnie należy kontynuować pieszo w kierunku wschodnim krańcu miasta i można spotkać idiosynkratyczny a przedstawioną ścieżkę, która prowadzi do Sanktuarium Santa Margherita, patrona Cortony. Znajduje się blisko niego jest intrygujący Fortezza Medicea di Girifalco, 16 wieku Cytadela zbudowana przez Medici.

Zarezerwuj Dom wakacyjny w Cortona Today!

Po wydaniu książki "Pod słońcem Toskanii", napisanej przez AmericanFrances Mayes oraz filmu o tej samej nazwie Diane Lane, Cortona doszła w świetle reflektorów. Okazało się jako popularne miejsce wypoczynku w Toskanii w ciągu ostatnich kilku lat.

Cortona jest po prostu kolejnym wybitnym przeznaczenia Tuscan zrobić swój wymarzony pomysły na wakacje ożywają.

Więc, co Cię powstrzymuje? Zarezerwuj wynajem apartamentów Cortona dziś i zacząć!

Jennifer jest rodem z Florencji. Ona po prostu kocha zwiedzania Toskanii .. Lubi pobytu w wynajmie Cortona mieszkalnych i spróbować swoich sił w toskańskiej kuchni.

Artykuł dzięki: E-karetka