Weekendowy wypad

Weekendowy wypad

Toskania jest idealna również na weekendowy wypad. Chociaż dla turystów pochodzących z dalszych zakątków Europy lepszym rozwiązaniem będzie po prostu samolot. Czasami po prostu trzeba odpocząć i uciec od wszystkiego. Terminy, ciśnienie pracy, twój szef? Bez względu na powód jest, weekendowe wyjazdy często robią cuda dla zdrowia i relacje (jeśli pacjent przyjmuje swoich przyjaciół lub rodzinę ze sobą).skuteczne zarządzanie drukiem

Jako weekendowy wypad, można być zadowolonym, przechodząc do plaży znajduje się zaledwie dwie godziny drogi od miasta, a może rozważyć łóżko i śniadanie w miejscu w pobliżu. Dla niektórych osób jednak wolą dalekich miejsc poza miastem, a nawet poza granice kraju. Oni raczej latać na piątek i wrócić do domu w niedzielę wieczorem. Jeśli planujesz weekendowy wypad jak to jest jedna wielka pomyłka, że ​​może kiedykolwiek zrobić: na opakowaniu!

Nawet jeśli idziesz na trzy dni i dwie noce wypoczynku, nadal jest bardzo możliwe, aby zmieścić wszystkie swoje rzeczy w jednym worku. Poza tym, jak wiele ubrań sądzisz będzie potrzebne? Niewiele! Istnieje wiele powodów, aby spakować światło:

Bezpieczeństwo – bagażu rejestrowanego są czasem zagubiony, zniszczony lub skradziony.

 

 

Gospodarka – nie trzeba tragarzy do noszenia rzeczy, a tym samym eliminuje potrzebę ich napiwków. Będziesz także być w stanie jeździć z transportu publicznego zamiast drogiej taksówki. Lub można nawet wybrać się na spacer do pobliskiego hotelu, który zaprowadzi Cię do bardziej intymnego kontaktu z miejscem.

 

 

Mobilność – w miejscu docelowym będzie pierwszy zostawić podczas gdy inni wciąż czekają na ich bagażu rejestrowanego przejść hali odbioru przybycia. Można zapisać prawie godzinę swojego czasu!

 

Weekendowy wypad

 

Serenity- masz mniej czasu na spakowanie / rozpakować i nie tracić energii w ciągnięcia rzeczy.

Przekonany? Tak, jak można stać się podróżnikiem jednego worka? Istnieją dwa najważniejsze rzeczy, które należy wziąć pod uwagę:

Co spakować

Jest niezwykle ważne, aby mieć list przewozowy, którego należy użyć za każdym razem podróżowania. To daje pewność, że nie będzie nic ważnego zapomnieć. Przypomina również, że to, co na liście są tylko podstawowe elementy, które trzeba przynieść. Pamiętaj, że parki nie są potrzebne w Afryce Północnej, ani też szykowny buty być pomocne w wędrówki Amazon. Oprzeć się pokusie, aby przynieść rzeczy, które naszym zdaniem mogą być potrzebne. Raczej przynieść rzeczy, że nie można żyć bez. Te rzeczy mogą być bieliznę, ubrania, kosmetyki i dokumentów podróży.

Jak go zapakować

Nie chcemy spędzić nasze wakacje na sobie pomięte ubranie. Sztuka pakowania sprawia, że ​​nasze ubrania mają zagniecenia, gdzie powinny być, a nie tam, gdzie nie powinno być. Wiele zależy to od materiału tkaniny lub odzieży (materiałów syntetycznych nie zachowują zagnieceń tyle podobnie jak substancje naturalne). Ale sposób, w jaki należy składać ani pakować je będzie również odgrywać istotną rolę.

Składany ubrania na szczycie siebie jest najgorszym rodzajem opakowania można zrobić. Produkuje oczywistych zagniecenia i zmarszczki. Innym popularnym stylu toczy ubrania, ale to będzie faktycznie zwiększyć marszczenie się jeszcze bardziej. Na szczęście, nie ma innej alternatywy nazywa owijania wiązki. Jest to technika, która wymaga starannego opakowania ubrań wokół obiektu rdzenia w centrum, eliminując w ten sposób fałdy, które powodują fałd i zmarszczek.

Dla małych przedmiotów, takich jak kosmetyki, użyj woreczek organizator aby zapobiec bałagan bałagan w torebce. Również umieścić cieczy wewnątrz szczelnej plastikowej zapobiec nieoczekiwane wycieki.

Teraz wszystko jest gotowe, aby wyjść i cieszyć się weekend!

Partingtons mieć zasięg autokempingi całej Wielkiej Brytanii dla wielkiego angielskiego wakacje. Lub jeśli szukasz domu wypoczynkowego dlaczego nie sprawdzić właściwość w Toskanii

Artykuł dzięki: