Sycylia – 4 Rozkosze regionu

Sycylia - 4 Rozkosze regionu

Sycylia – 4 Rozkosze regionu

Włochy znajdzie drogę do wyobraźni tych, którzy nigdy nawet raz odwiedził go. Sporządzenie legendarnej historii kultowego krajobrazy, wspaniałej kuchni i przedwczesnego kultury składają się narodowi w świecie znanych marek. Z Florencji do Rzymu do Neapolu, turyści podróżować z podwyższonych oczekiwań i często zostawiam zaczarowanych wspomnienia.

Autonomiczny zbiór sycylijskich wysp ma magiczną plan magazyny przynętą wszystkich własnych.

Spacer szlakami

Nie ma lepszego sposobu, aby kopać w smakach kulturowych danego regionu niż pieszo. To jest nie mniej sprawa na wyspie Sycylii. Wille tutaj sytuują cię doskonale obejść wiele wspaniałych szlaków. Jego pagórkowaty teren, zdominowany przez naturalne gmachu, który jest wulkan Etna, zaprasza do sprawdzenia swoich nóg i cieszyć się niepowtarzalną scenerię, która mówi o długiej i parterowy historii wyspy ludzkiego mieszkania. Pomimo wieków wylesiania, nierówny teren nosi wszelkie znamiona słoneczny raj pełno znakami wielu starożytnych kultur, piękno rzeki, jaskinie i skały, i aurą, które zawarły tu ludzi od wieków.

Zatopić palce w piasku

Wyspy są cenione za swoje plaże, a nie rozczarowanie, które można uzyskać na plaże Sycylii. Wille w regionie może stać spektakularne widoki na wzgórza, poszarpanymi klifami i piaszczystymi brzegami spełniających katastrofę fal biało spienione. Specjalny przynęty tych plaż znajduje się zarówno pod względem różnorodności i bliskość zabytkowych wulkanicznych wzgórz w pobliżu. Z szerokich, piaszczystych płaskowyże do cienkich ścian urwiska pełno jaskiń, będzie rozpieszczany. Można również wybrać się na spacer z tych plaż następnie badających wulkaniczne rzeźby u podnóża szczytu zegarek Etny.

Smak kuchni

Kto nie odwiedzić Włoszech bez wizji pyszne dania? Jedną z największych przyjemności podróżowania do domu, co jest teraz prawdziwie międzynarodowy kuchnia jest odkrycie, że każdy obszar Włoch posiada swoje własne specjały. To kolejny rozkoszy Sycylii. Wille są dostępne na całej wyspie i ten rodzaj zakwaterowania otworzy drzwi do miast i miasteczek, które oferują smaki nie jadłem nigdzie indziej. Zdrowe jeszcze nienagannie smakowite, każdy z wielu dań, że próbki – z cannoli do Arancini do cassata do wina, każdy z unikalnym do własnego miasta – będzie Pan uzgodnieniu z widokiem na wyspę jako Kitchen ‚Boga. ‚

Zastanawiam się, co Etnę

Ostatecznie jest Etna, które przyciąga wzrok i serce na Sycylię. Wille tutaj zawsze będzie pełne turystów, którzy chcą poznać tę Behemoth wulkanu, którego sen jest tylko kiedykolwiek niespokojny. Stale aktywny, niektóre z jego większych erupcji karmione i legendy wpływ historycy z Wergiliusza r. Największy z aktywnych wulkanów we Włoszech, obsługuje wiele rolnictwa i lokalnego życia miasta poprzez swój wkład do gleby.

Szukasz idealnego domu z dala od domu we Włoszech? Mark Slaviero jest dyrektorem Holiday Homes we Włoszech, firma specjalizująca się w poszukiwaniu dom, dom lub mieszkanie swoich marzeń. Idealnego willi na Sycylii i zakwaterowanie w Toskanii, Wybrzeże Amalfi, włoskiej jezior, ośrodków narciarskich i więcej, oferujemy najlepszy w każdym regionie.

Artykuł dzięki: