Pierwsze podroze do Europy – wskazowki

Pierwsze podroze do Europy - wskazowki Każdego roku planuję wizytę w innym kraju europejskim. Ludzie pytają „czy mam rodzinę w tym kraju?” lub „musisz pewnie mówić tamtejszym językiem?”. Właściwie to nie, ja po prostu kocham historię, krajobrazy, ludzie, różne zwyczaje i zdolność do odkrywania z łatwością.

Pierwsze liczniki planujesz wizytę w Europie powinien rozważyć:

• Unikając tłumów planując swoją trasę. Błąd większość ludzi jest po prostu odwiedzając większego miasta takie jak Londyn, Paryż czy Rzym i ignorowanie niektórych mniejszych miastach i wsiach, gdzie masz większe możliwości spełnienia lokalnych ludzi.

• Starając się znaleźć w każdym kraju, jak mi się najbardziej nowicjuszy, którzy chcą robić. Spędzają dużo wypoczynku po prostu się z jednego miejsca do drugiego. W ubiegłym roku pojechałem tylko do zachodniej Szwajcarii przez 18 dni, ludzie byli zaskoczeni, kiedy stwierdził, że nie mieliśmy czasu, aby objąć cały kraj. Ty też powinny rozważyć właśnie obejmujące małe są tak dobrze, które obniżyć koszty i czas podróży. Powierzchnia takich jak Prowansja, Toskania, Bawaria, Cotswold zasługują na każdy czas, aby naprawdę zbadać.

W Toskanii byliśmy w San Gimignaro na 4 noce wykorzystując go jako bazę wypadową do zwiedzania okolicy. W ciągu dnia miasto było pełne turystów i wieczorem mieliśmy miasto praktycznie dla siebie. To samo stało się, gdy byliśmy w St-Cirq-Lapopie w południowej Francji.

• Pobyt w małych hoteli i pensjonatów B. Uwielbiam przebywać w małym pensjonacie i emerytur, gdzie poznać właściciela i odzwierciedlają architekturę kraju. Ogólnie w Europie 2 lub 3-gwiazdkowe hotele są wystarczające, o ile są w centrum miasta, więc można chodzić do pobliskich atrakcji.

Pierwsze podroze do Europy - wskazowki

• Poruszanie się rowerem i / lub pociągiem. Uwielbiam szybki, zawsze szybka europejskie pociągi i metro. Idą prawie wszędzie i zapewniają świetny sposób, aby zobaczyć krajobrazy. Europejczycy karnety kolejowe zapewniają dużą wartość i powinny być zakupione przed opuszczeniem Ameryce Północnej. Ostatnio w Szwajcarii dyrygent ogłosił w języku niemieckim i angielskim pociąg został uruchomiony 5 minut później i przeprosił.

Wielki i tani sposób podróżowania jest wynająć rower i jechać wzdłuż dobrze podpisane Dłuższe trasy znajdują się w większości krajów. Uważam europejskich kierowców bardzo taktowny rowerzystów i hotelach zawsze mają miejsce do przechowywania roweru w godzinach wieczornych. Betonowa ścieżka rowerowa wzdłuż Dunaju od Passau, Niemcy Wiedeń, Austria jest idealne dla początkujących.

• Zwiedzanie z bezpłatnych lub dobrych discount..yes, naprawdę. Należy dokładnie przyjrzeć się temu, co jest wliczone w przejściu kolejowym. Na przykład szwajcarski wprost szyna obejmuje bezpłatny wstęp do większości zamków, muzeów i zniżki na kolejek górskich i kolejek linowych. Każdy kraj ma różne oferty więc przyjrzeć.

W Monteux, Szwajcaria wstęp wolny do średniowiecznego zamku Chillion jest wliczone wraz z angielskimi słuchawek. Poeci Bryon i Shelley były przeszłe odwiedzających. Wczesnym na głównych atrakcji turystycznych i muzeów. Dotarliśmy do zamku króla Ludwika w Bawarii około 30 minut, zanim otworzył i natychmiast zarezerwowaliśmy wycieczkę mówienia w języku angielskim. Około 2 godziny później musiało być 40-50 autobusów na parkingu. To samo stało się we Florencji, kiedy poszliśmy odwiedzić słynny posąg „Dawid”, opłaca się przyjechać wcześnie, aby pokonać tłumy.

• Przewodniki turystyczne – kupić przewodnik turystyczny w Ameryce Północnej i planować swoje działania z wyprzedzeniem, tak aby nie tracić czasu po przyjeździe do miasta. W Rzymie nie śledzić moje własne porady jak przyjechaliśmy w Watykanie w upalny letni dzień, a odmówiono wstępu, jak byliśmy na sobie szorty.

Pierwsze podroze do Europy - wskazowki

• Śniadanie wliczone jest w większości hoteli europejskich. To może być tylko śniadanie kontynentalne bułki z dżemem i kawa, ale w wielu krajach, m.in. w Niemczech, Szwajcarii i Włoszech można dostać śniadanie w formie bufetu z jajka, płatki, jogurty, plastry wędliny, bułki i więcej … świetny sposób na dobry początek dnia.

• Lunchowe. Najprościej jest udać się do sklepu spożywczego, aby utrzymać koszty na niskim poziomie. W niektórych krajach, takich jak Niemcy będą one nawet zrobić sobie kanapkę dla Ciebie.

• Kolacje. Będziemy chcieli, aby doświadczyć kuchni lokalnej, w tym drobne europejskich win i piwa.

• Nie można mówić w obcym języku – Chciałabym mówić kilkanaście języków, ale ja nie. Tak, chcę studiować małą listę lokalnych słów takich jak cześć, proszę, dziękuję, itd. Nigdy nie miałem poważny problem w całym moim czasie, jak większość Europejczyków również znać kilka słów po angielsku, zwłaszcza dzieci w wieku szkolnym. II uważają Europejczycy uwielbiają ćwiczyć mówienie po angielsku i to jest rzadkie, gdy ktoś nie jest pomocne.

Byłem na zewnątrz stacji kolejowej w Budapeszcie, patrząc na mapę i wkrótce mały tłum utworzone z każdego wskazujące mnie we właściwym kierunku. Menu restauracji może czasem być wyzwaniem, ale miałem lokalnych kolacje realizacji tego przyjść do mojego stolika do pomocy przy tłumaczeniu.

Wiele osób przyjeżdżających do Europy wykupić wycieczkę lub po prostu odwiedzić największe miasta, ale nie ma lepszego sposobu,

Artykuł dzięki: