Odkryc uroki Chianti

Odkryc uroki Chianti Region Chianti jest synonimem doskonałej kuchni, doskonałych win i wspaniałej przyrody. Znajduje się w regionie Toskanii we Włoszech, jest najbardziej znany z czerwonego wina o tej samej nazwie. Na wakacje w Chianti, domki do wynajęcia są doskonałym wyborem dla obiektu – pozwalając Ci swobodę projektowania własną trasę, w swoim własnym tempie.

Region usiany różnych winnic i wiele z nich są otwarte do degustacji wycieczki i zakwaterowania. Ta część Włoch jest prawdopodobnie najpiękniejszy, dzięki, w części, do słynnych winnic i historycznych malowniczych zamków. Oto niektóre z atrakcji trzeba odwiedzić podczas pobytu tam.

Galleria dell ‚Academia Renaissance Art Tour

Włochy były kolebką renesansu, a także w pełni zrozumieć znaczenie, że należy rozważyć robi Galleria dell ‚Academia sztuki renesansowej Tour. Tutaj zostanie ujarzmiony przez kolekcją sztuki i rzeźby i można spędzić wiele godzin wśród tworów niektórzy z mistrzów tej ważnej epoki historycznej.

Piazza Matteotti od Greve in Chianti

Domy do wynajęcia są doskonałym wyborem dla zakwaterowania w tym naprawdę można robić rzeczy w swoim własnym tempie i doświadczenie wielu rzeczy nie na typowym szlakiem turystycznym. Na przykład, Piazza Matteotti jest cotygodniowy targ znajduje się na głównym placu Greve. Rynek ten odbywa się w każdą sobotę rano i jest to wspaniałe miejsce, aby po prostu spacer i cieszyć się atmosferą. Można znaleźć kilka świetnych okazji tutaj, i to doskonale nadaje się do sklepów z pamiątkami.

Antyki i kolekcjonerów Fair

Ten bardzo dobrze znany jarmark odbywa się w Niedzielę Wielkanocną, jak również w drugą niedzielę października, w Chianti. Wille do wynajęcia w rejonie pozwoli na zwiedzanie tego wspaniałego wydarzenia w swoim czasie wolnym. Można znaleźć kilka niezapomnianych rzeczy do domu z tych targach – i wiele będziemy chcieli mogłeś.

Rośliny i kwiaty Wystawa Market

Jeśli jesteś na tyle szczęście, że tu na pierwszą niedzielę maja, można świadczyć o niesamowitym kolorowe wydarzenie, które odbywa się tylko raz w roku. W radosnym wybuchem natury i koloru, kupcy pochodzą z całej Toskanii, aby wyświetlić i sprzedawać swoje wyroby kwiatowe.

winobranie

Podczas wakacji w Chianti, wille do wynajęcia w kierunku drugiej części roku pochodzą z dodatkiem Attraction – Grape Dożynki. Zarejestrowany jako mieszkańcy świętują czasie żniw z przewagą żywności, zabawy, targów i, oczywiście, wina.

The Wine Festival

Mówiąc o winie: jeśli jesteś na tyle szczęścia, aby odwiedzić na całym drugim tygodniu września będzie w pełni rozrywkę podczas tego festiwalu żywiołowy – a zobaczysz, dlaczego ten obszar jest tak znany.

Giovanni Balboni pracuje do Toskanii, którzy specjalizują się w poszukiwaniu idealnego Chianti domki do wynajęcia, a także w innych regionach, w Toskanii, Umbrii i Apulii. Do Toskanii jest dumna ze swoich domów i ich reputacji. Wszystkie nasze nieruchomości są osobiście wybrane i odwiedzane przez naszych przedstawicieli, aby zapewnić nam oferować tylko najlepsze w regionach.

Artykuł dzięki: wosjkowe gogle taktyczne