Domy na sprzedaz we Wloszech

Domy na sprzedaz we Wloszech

Zagraniczni nabywcy nieruchomości zakupili mnóstwo domów we Włoszech od ponad 30 lat. Zaczęli w Toskanii z zakupem gospodarstwa agroturystycznych i starych kamiennych domów, które zostały pozostawione przez rolników uciekających  z terenów wiejskich do dużych miast w poszukiwaniu lepszej pracy i lepszego życia.aby przejść na stronę kliknij tutaj.

Oni przywrócić te domy, a teraz są warte miliony. Teraz inwestorzy dni własności zagranicznej kupują swoje domy przez obecnie we Włoszech i za rozsądną pytanie może powstać: "Czy istnieje dobra okazja opuścił Czy jest jeszcze własnością być całkowicie odnowiony czeka na umotywowany kupującego, który zaprowadzi go z powrotem do życia? "

No dobra wiadomość brzmi "Tak!"

Nie tylko ten rodzaj nieruchomości nadal można znaleźć w popularnych regionach takich jak Le Marche, Umbria, Abruzzo i całej reszty Włoch, ale Włochy są dużo całych wsi i miast czeka na odkrycie przez zmotywowanych kupujących, którzy chcą inwestować w nieruchomości we Włoszech: oto Opuszczone miasta Włoch.

W większości przypadków Opuszczone miasta stały się jako takie z powodu trzęsienia ziemi, zarazy czy innych powodów, a mieszkańcy po prostu przeniósł się nie daleko, aby odbudować swoje domy i ich życie, pozostawiając swoje stare domy i stare miasto opuszczony. Tak więc obraz, który miasto duchów zwykle oferuje swoim patrzących jest oszałamiający, średniowieczny, wiele uroku i historii, pustego miasta blisko o wiele bardziej nowoczesne, wyposażone we wszystkie udogodnienia, życia miasta.

Domy na sprzedaz we Wloszech

Istnieją już dobre przykłady miast duchów przywrócony do życia lub w trakcie powołany do życia. Jednym z najbardziej znanych jest Salemi na Sycylii. Znany włoski polityk i krytyk sztuki Vittorio Sgarbi, wybrany burmistrz Salemi, ogłosił, że domy w mieście, uszkodzone przez trzęsienie ziemi w 1968 roku, były oferowane za symboliczną cenę EUR1. Transakcja jest to, że kupujący nieruchomości są ograniczone do przywrócenia własności zgodnie z pierwotnymi funkcjami i zatrudnić lokalnych firm przywrócenie do przywracania ich domy

Kolejnym miastem, które zostało wspaniale przywrócony do życia jest Calitri, w Kampanii. Calitri pozostał opuszczony przez kilka lat, aż do nowego projektu renowacji doprowadziła do fascynującego miasta, które teraz dni oferuje się wiele zagranicznych nabywców i gości z całego świata.

Liczba miast duchów we Włoszech szacuje się na około 400 opuszczone wioski rozłożone w całych Włoszech. Chociaż nadal dość często Opuszczone miasta są uważane za bardziej jako problem, a http://kwiaciarnia-slonecznik.pl nie jako okazję przez administrację lokalną, wszystko wydaje się zmieniać. Prawdopodobnie ze względu na dobry przykład podany przez Calitri i popularność, że Salemi zyskał na całym świecie wraz z coraz bardziej popularnym pojęciem nowym wakacyjnym "Alberghi diffusi", nowy sposób rozważyć zakwaterowanie już nie tak hoteli pionowych, ale jak hotele poziomych, rozprzestrzenianie po wsi, gdzie odbiór może być dawny Ratusz i pokoje znajdują się w domach mieszkańców, coraz więcej administracji miasta duchów zaczynają rozważyć inwestowanie w projekty odbudowy w opuszczonych wioskach.

Osobiście mam nadzieję, że wszystkie władze włoskie będą rozważa przywrócenie tych miast, ponieważ należą do korzeni kultury włoskiej i, last but not least, nie ma tam wiele możliwości biznesowych. Dlatego przyczyniają się wśród zagranicznych inwestorów nieruchomości jest niezbędna, aby dać tych klejnotów nowe życie.

Artykuł dzięki: