Turystyka do miejsc z literatury i filmu

Turystyka do miejsc z literatury i filmu

Turystyka literacka i filmowa jest coraz bardziej popularną rozrywką. Czy zdecydujesz się odwiedzić miejsce akcji ukochanej książki lub filmu? Lub miejsce, w którym najczęsciej przebywał główny bohater? Europa, z http://shinysyl.com/ jego bogatej historii literatury, ma wiele miejsc.www.sprzedamkosztyvat.pl

Transylwania – Dracula Kraj: Europa Wschodnia oferuje szereg nowych miejsc wypoczynkowych. Hrabia Drakula, wzorowany na historycznej postaci Wład Palownik, dokonał Siedmiogrodzie, region Rumunii, ulubione turystycznej.

Prowansja: rozsławione przez pisarzy takich jak Peter Mayle. Romans z Provence przyciąga turystów we Francji w ich tysiące. pokój wiejskie, wspaniałe jedzenie i prowansalskim sunshine są kluczami do obszaru utrzymywanego odwołania dla turystów, jak i za granicą.

Florencja i Toskania: Klasyczna elegancja Florencji i urok Toskanii została odprawiona w druku i na ekranie w książce i filmach takich jak "pokój z widokiem" i Frances Mayes '' Pod słońcem Toskanii: w domu we Włoszech '.

Kephalonia: Wielu fanów Louis BERNIA © Re powieści "Kapitan Corelli" i filmu książki z 2001 roku odkryli urok tej greckiej wyspie. Wiele pobyt w kurorcie Lassi, baza wypadowa na ryby i cieszyć plaż wyspy i naturalne piękno.

Turystyka do miejsc z literatury i filmu

Wenecja: Jednym z najbardziej niezwykłych miast i ulubionym miejscem dla pisarzy i filmowców. Znane i ustawienie dla filmu "Nie oglądaj się teraz", a domem popularnej fikcyjnego detektywa Donna Leon, Guido Brunetti Commissario.

Amsterdam: Anne Frank House: The Diary of Anne Frank jest z pewnością jednym z najbardziej znanych i najbardziej lubianych kawałków piśmie wyjdzie z drugiej wojny światowej. Dom, w którym ona i inni ukryli na kanale Prinsengracht w Amsterdamie, jest obecnie muzeum i pomnik tragedii dokonanych przez dyskryminację.

Maienfeld – Land of Heidi: Johanny Spyri jest "Heidi" pozostaje klasyczne prawie 130 lat dla dzieci po raz pierwszy opublikowana w 1880 roku Maienfeld, w pobliżu granicy Szwajcarii z Lichtenstein, to krajobraz, który zainspirował tę historię Alpine i nadal oferuje dziewicze widoki dziś.

Rive Gauche, Paryż: siedliskiem znanych artystów i intelektualistów XX wieku, na lewym brzegu wywołuje minionej artystycznej atmosfery. Znane osoby związane z tym części Paryża to Frenchmen Jean-Paul Sartre i Arthur Rimbaud i Amerykanie Ernest Hemingway i Francis Scott Fitzgerald.

Bill Bryson w Europie: W 1991 roku Bill Bryson opublikował swoją bestsellerowej uwagę na podróż po Europie w roku poprzednim. Jeszcze humorystyczny klasyczny, fani mogą tworzyć własne umysły poprzez ponowne miejsca wspomniano, z Francją na zachodzie do Stambułu na wschodzie.

Turystyka do miejsc z literatury i filmu

St Petersburg- Dostoevsky 'Murder Spacer': Odwiedzający stronę tego rosyjskiego miasta może zająć słynny wycieczkę śladami podjętych przez postać Fiodora Dostojewskiego Raskolnikow w "Zbrodni i karze" (1880). Powieść znakomicie otwiera Raskolnikow chodzenie z miejsca zamieszkania do pobliskiego mostu, spiskuje zabójstwo.

urzędnikiem z filipińskiej służby zagranicznej. Specjalizuje się w protokole i podawane 3 filipińskie prezydentów jako protokołu prezydenckiego urzędnika. Mieli możliwość podróżowania szeroko jako część swojej pracy i przywileju odkrywanie i badanie nowych miejscach, kulturami i narodami. przypisano także wraz ze swoim mężem i synem dyplomaty w filipińskiej Konsulatu Generalnego w Los Angeles i filipińskiej ambasadzie w Waszyngtonu przez 3 lata i 3 i pół roku, odpowiednio.

Lubi czytać książki, wypróbowanie nowych kuchni, mody, joga, Nurkowanie (PADI Rescue Diver), piłka nożna (soccer), kolarstwo na wsi, w podróży, a plaża, między innymi.

Jest uparty, uparty, wymagający i bezkompromisowy.

Początkujący pisarz, który odnajduje satysfakcję w dzieleniu się jej myśli, idei, poglądów i doświadczeń.

Artykuł dzięki: torty dla dzieci warszawa