Odwiedz niezwykle wybrzeze Amalfi

Odwiedz niezwykle wybrzeze Amalfi

Jeśli ty i twoja rodzina lub znajomi chcą odwiedzić piękny kawałek włoskiego regionu Amalfi, to mają szeroki wybór noclegów. Znajdujące się w całym regionie wille są starannie dobrane w zależności od ich przydatności do wynajmu, we wszystkich kształtach i rozmiarach. Czy chcesz być w piaście jednej z uroczych nadmorskich lub utworzone w wysokimi górami tej linii wybrzeża, nie będzie to opcja idealna dla ciebie w regionie Amalfi.pbok.pl/odszkodowania-opole/

Domy wynajmowane przez renomowane firmy są zawsze na wysokim poziomie, oferując komfort i wygodę w obfitości. Wiele z nich oferuje dostęp do wspólnej lub prywatny basen i są często uzupełniane przez odkrytym jadalni, idealny na relaks, podziwiając słynne zachody słońca śródziemnomorskiej.

Spektakularny regionu

Ten piękny teren Włoch zawsze przyciągało bogatych i sławnych, który dał mu powietrza przepychu i blichtru; ale tutaj na Wybrzeżu ‚Milionerzy’ ‚nie ma wiele do odkrycia, nawet jeśli nie jesteś gwiazdą filmową. Obszar ten jest od dawna uważane za najpiękniejszy odcinek wybrzeża w Europie; podczas jazdy po krętych drogach otoczona tarasami winnic i gajów oliwnych, i obecnie ładnych miasteczek z zapierającą dech w piersiach widoki na morze poza nią, nie jest trudno zrozumieć, dlaczego. Dramat scenerii jest jak nikt inny i to jest fascynujące, aby zobaczyć, że każdy mały obszar, bez względu na to, jak gwałtownie wisi nad morzem, jest wykorzystane. Żyzne gleby są idealne do uprawy składniki tak synonimiczne z kuchni włoskiej, a region ten jest również słynie z pysznych pomarańczy i cytryn.

Odwiedz niezwykle wybrzeze Amalfi

Jadąc wzdłuż wybrzeża można wziąć w niektórych ekskluzywnych zwyczajów bogatych i sławnych, w tym Positano, Ravello, Sorrento i Amalfi sama. Te miasta śluzu wyrafinowania i nadal utrzymać reputację modne one zdobyte w połowie XIX wieku, kiedy byli jednymi z najbardziej popularnych przystanek punkty dla arystokratycznych Wielkich turystów z Europy.

Oszałamiające krajobrazy regionu przyciąga wielu artystów w przeszłości, takie jak Turner i Joan Miro. Poeci i pisarze zalane także regionu, aby zebrać inspirację z jego wyjątkowe piękno i DH Lawrence, Tennessee Williams i Andre Gide były jednymi z wielu autorów, którzy przybyli tu pisać. gwiazdy filmowe tym Grety Garbo, Humphrey Bogart i Lauren Sophia bywał też tę linię brzegową, szukając idealnego miejsca, w którym się zrelaksować i uciec.

Romans z tego obszaru jest nadal obficie oczywiste, a dziś z wielu Amalfi wille do wyboru, można odwiedzić obszar bez konieczności pójścia w ślady gwiazd filmowych. Przeglądaj w swoim czasie wolnym i albo wynająć samochód lub skorzystać z wydajnego systemu autobusem i promem, który służy całej linii brzegowej. Istnieje wiele glitzy restauracji, które zaspokajają do bogatszych klientów, ale są dużo bardziej lokalnych miejsc, idealne do pobierania próbek prawdziwy smak potrawy regionalnej serwowane w prawdziwie włoskim stylu.

Szukasz idealnego domu z dala od domu we Włoszech? Mark Slaviero jest dyrektorem Holiday Homes we Włoszech, firma specjalizująca się w poszukiwaniu dom, dom lub mieszkanie swoich marzeń. Idealnego willi Amalfi i zakwaterowanie w Toskanii, Sycylii, włoskiej jezior, ośrodków narciarskich i więcej, oferujemy najlepszy w każdym regionie.

Artykuł dzięki: