Diane Lane – Top 10

Diane Lane - Top 10

Urodziła się 22 stycznia 1965 roku w Nowym Jorku. Pierwsze doswiadczenie aktorskie miała juz w wieku 6 lat, kiedy pojawiła się na scenie w „The Cherry Orchard” i „Medei”. Nie trzeba było długo czekać zanim utalentowany młody Lane została zauważona przez Hollywood, a w 1979 roku został wrzucony naprzeciwko sir Laurence’a Oliviera w „A Little Romance”. Chociaż „A Little Romance” nie był to ogromny sukces młodych Diane Lane zdobył wysokie uznanie z Olivierem deklarując ją „The New Grace Kelly”.

Chociaż chwalony przez Oliviera i znalezienie sobie reklamowany jako następnej głównej gwiazdy filmowej przez kilka magazynów, kariera Lane dla najbardziej spadły na kilka lat, kiedy pojawił się w takich unmemorable filmów jak „obywatel Lampoon Movie Madness” i „sześciopaku”. Ale rzeczy ponownie wzrosła, kiedy legendarny reżyser cast Diane Lane w jego 1983 filmów „Rumble Fish” i „z zewnątrz”, z których oba stały się kultowe klasyki.

Powrót na górę po tych wczesnych japonki Diane Lane by następnie pojawić się w dwóch obiecujących filmach „Ulice w ogniu” i „Cotton Club”, który miał być jej pierwszy z 3 filmów z Richardem Gere. Chociaż oczekuje te filmy były za hity nigdy nie osiągnęły krytyczną szczyt na oryginalnym wydaniu powodując Diane Lane w młodym wieku zaledwie 19 wycofać się z branży filmowej. Paradoksalnie oba te filmy zostały od tego czasu stał się nieco klasyki z kultowymi „Ulice w ogniu” Uzyskiwanie dość zaskakująco licznych zwolenników.

Pomimo emeryturę Diane Lane wrócił do kina kilka lat później „Lady Beware” i wiele pochwalił „The Big Town”, który widział Lane obsadę w jednym z tego, co miało stać się wiele sexy role. Chociaż powrotem kręcenia filmów byłoby serialu „Lonesome Dove”, który przyniósł jej z powrotem na siebie uwagę największych reżyserów która obejmowała Richard Attenborough, który obsadził ją w niewielkiej roli w „Chaplin”, a także Mike Bender, który obsadził ją w poważnie pod-rated „Indian Summer” (1993). W tym samym czasie również Lane zagrała w „rycerz Moves” z mężem w czasie Christopher Lambert.

Po raz wyrobił sobie Lane znalazła się u boku w serii filmów o stosunkowo wysokim profilu w tym Sylvester Stallone w „Sędzia Dredd”, a obok Wesley Snipes w „Morderstwo w 1600 roku”. Ale znowu jednocześnie udowadniając sobie jako bardziej niż zdolne aktorki wciąż nie był główną gwiazdą filmową, że wczesne objawy obiecał. I podczas gdy ona po raz kolejny zdobył pochwały za rolę w filmie z 1999 roku niezależnego filmu „A Walk on the Moon” zajmie kolejny rok, zanim tak naprawdę zaczął się dobrze znane nazwisko, gdy pojawiła się u boku George’a Clooneya i Mark Wahlberg w „The Perfect Burza”.

21 lat po chwalony przez Sir Laurence’a Oliviera, Diane Lane był już główną gwiazdą filmową z filmami takimi jak „Pod słońcem Toskanii”, „Must Love Dogs” i „Hollywoodland” wśród wielu nadal wygrać pochwały i wentylatory w równych środków. I w tym samym czasie będzie ona dalej zrobić jeszcze dwa filmy u boku Richarda Gere, łza Jerker „Noce w Rodanthe”, adaptacji powieści Nicholasa Sparksa i prawdopodobnie najbardziej popularnym film Diane Lane „Niewierna”, gdzie zagrała jako cudzołożnego gospodyni ,

Co z Diane Lane Teraz również później w 2010 roku „Sekretariat” jej pierwszego filmu na 2 lata zostanie wydany które widzi swoje szanse Penny Chenery właściciel słynnego konia wyścigowego. A według IMDB ona również w kolejce do stawienia się u boku Tima Robbinsa w „Cinema Verite” o pierwszej amerykańskiej rodziny, aby pojawić się na reality TV.

# 10 – Fierce People (2005)

Z jego letnie wakacje kiwa, młody Fin (Anton Yelchin) ma zamiar dołączyć do swego ojca podczas jednej ze swoich wypraw w Amazonii. To jest do niej zostaje aresztowany podczas kupowania leków za Liz (Diane Lane). Zdając sobie sprawę, że jej uzależnienie wpływa na jej syna, Liz i Finn zażegnać spędzić lato w posiadłości swojego bogatego przyjaciela Ogden C. Osborne (Donald Sutherland). Chociaż nie Amazonii, młody Finn odkrywa rozległy stan, jak gdyby to było w czasie, gdy nie zaprzyjaźnia się z wnuków Osbourne’a Bryce (Chris Evans) i Maya (Kristen Stewart). Ale kiedy Osbourne postanawia wziąć pod swoje skrzydła Finn wywołać zazdrość prowadzi do jego letniej zabawy będącego katastrofalne zepsute.

# 9 – Streets of Fire (1984)

Podczas koncertu, rock laska Ellen Aim (Diane Lane) zostaje porwana przez gang bandytów jazdy motor prowadzić przez złowrogiego Willem Dafoe (Raven). Na szczęście jej były chłopak i najemnik Tom Cody (Michael para ©) to w mieście i po jakimś delikatnym perswazji z jego siostrą, a wraz z chłopczycą McCoy (Amy Madigan) i menedżer Ellen jak obecny chłopak Billy Fish (Rick Moranis) kieruje się jej na ratunek. Ale Raven i jego gang noszenie skórzanych bandytów nie będzie zakłóceń Cody leżącej.

# 8 – Glass House (2001)

Po śmierci rodziców w wypadku samochodowym, 16-letnia Ruby (Leelee Sobieski) i jej młodszy brat Rhett (Trevor Morgan) są podejmowane w przez przyjaciół swoich rodziców Pan i Pani szkła (Stellan SkarsgĂĄrd, Diane Lane) , Po przeprowadzce do ich domu z Malibu to minimalistyczne ścian i szklane rzeczy nie wydają się dość dobrze, zwłaszcza, że ​​pan Szkła motywacji do robienia ich wydaje się nieco wątpliwe, gdy dowiaduje się, że Ruby jest w trochę pieniędzy kłopoty.

# 7 – Indian Summer (1993)

Diane Lane - Top 10

Lata po spędził swoje lata na Camp Tamakwa, grupa trzydziestu coś jest proszone są o powrót tam starego przyjaciela Wujek Lou (Alan Arkin). Grupa, która obejmuje Beth Warden (Diane Lane) i Jack (Bill Paxton Belston) okaże się, że jest z powrotem nad jeziorem i na Camp Tamakwa przynosi wspomnienia powodzi powrót ponieważ powspominać jakie zabawy mieli, gdy byli młodzi i niewinni. Ale podczas, gdy okazuje się, że wuj Lou zaprosił je z powrotem z jakiegoś powodu, tak jak w czasach zmieniających i młodych ludzi nie zainteresowanych nauką o przyrodzie na Camp Tamakwa że planuje sprzedać.

# 6 – Must Love Dogs (2005)

Sarah Nolan (Diane Lane) jest trzydzieści coś, a ona niedawno rozwiedziony, nie to, że naprawdę ją denerwuje. Ale jej rodzina wydaje się być zaniepokojony i są zdeterminowani, aby ustawić ją z nowym mężczyzną. Ale kiedy jedna data następuje kolejna z niewielkim powodzeniem Sarah postanawia ona miała dosyć, tylko dla jej siostry, aby opublikować swój profil na stronie randkowej. Pomimo niechętnie o przejściu na inny termin, a ona zgadza się znajdzie spełnienie Jake Anderson (John Cusack), budowniczy łodzi z wielkich romantycznych pojęć. Bili go, ale jednocześnie spotyka Sarah (Dermot Mulroney), który trafi go zetrzeć, a także dokonanie jej brak życia miłosnego nagle bardzo skomplikowane.

# 5 – Nieuchwytny (2008)

Jennifer Marsh (Diane Lane) jest oddaną samotna matka, która pracuje na nocną zmianę w biurze przestępstw informatycznych tak, aby mogła opiekować się i spędzać czas z córką. Ale Jennifer odkrywa internetowej należącej do sadystycznego mordercy, który deleguje filmy z jego ofiar obumieranie on-line, który skłania ludzi do odwiedzenia choć im więcej osób odwiedza bardziej bolesna śmierć stać. Jak działa Jennifer z innymi środkami, aby odkryć tożsamość mordercy tym chorym staje się osobista He rodziny może koledzy coraz wciągnięte morderców Śmiertelnie Gry.

# 4 – Noce w Rodanthe (2008)

Z mężem, że nie można ufać, którzy chcą wrócić do swojego życia i córka przeżywa jej nastoletnia fazie buntu (Diane Lane) życia Adrienne Willis jako trochę bałaganu. Po zgodził się opiekować przyjaciółmi Inn na weekend, Adrienne ma nadzieję, że ten czas z dala da jej przestrzeń, aby uporządkować swoje myśli i uczucia, zwłaszcza, że ​​będzie miała tylko jeden gość opiekować. To gościem bywa Dr Paul Flanner (Richard Gere), który jest również w Inn uporządkować rzeczy i jak burza zmusza ich do pozostania wewnątrz ekscentryczne strony plaży Inn znajdują się one spadają na siebie w taki sposób, który wpłynie ich życie na zawsze.

# 3 – Pod słońcem Toskanii (2003)

Frances Mayes (Diane Lane), życie wydaje się iść po maśle, sukcesem pisarz z tym, co wydaje się być idealnym małżeństwem. To znaczy, dopóki nie odkrywa jej mąż ją zdradza. Mając wyprowadziła się i cierpi pisarzy bloku ona przekonuje swoich przyjaciół wziąć trochę czasu i wybrać się na wakacje do Toskanii. Początkowo nie interesuje w końcu zgadza się i jednocześnie podróżując po Toskanii spotyka zniszczonej starej willi, która pod wpływem chwili postanawia zakupić. Z bandą worka rag budowniczych ustawia Francis czyniąc się do willi i rozpoczęcie nowego życia miłości, winie i przyjaciół w Toskanii.

2 – Hollywoodland (2006)

Choć znany grając mężczyznę stali, Superman, aktor George Reeves czuje się przeklęta przez rolę, zatrzymując go przed poważnie brane pod uwagę jako aktor, a nie dostaję wielkich ról filmowych on tak chce. W wieku 45 lat jest on znaleziony martwy w swoim domu, a jednocześnie Policji uwierzyć, że popełnił samobójstwo, jego matka uważa inaczej i nie wynajmuje małą czasu prywatnego detektywa Louisa Simo (Adrien Brody), aby odkryć prawdę, podczas gdy śledztwo w sprawie śmierci Reevesa Simo odkrywa, że podczas gdy on zajmował się Starlet Leonore Lemmon (Robin Tunney) Reeves miał również bardzo szczególne stosunki z Toni Mannix (Diane Lane) żony Eddie MGM człowiek związany z mafią.

# 1 – Niewierna (2002)

Connie Lato (Diane Lane) ma co wygląda na idealne życie, żona Edwarda (Richard Gere) i mieszka w pięknym domu z synem Charlie (Erik Per Sullivan). Ale na wycieczkę do miasta Connie spełnia urocze książki przedsiębiorca Paul Martel (Olivier Martinez), który przychodzi jej na ratunek. Zaintrygowany przez charyzmatycznego młodego człowieka, Connie wraca do miasta i wkrótce wyrusza w namiętny romans z młodym mężczyzną, który budzi się w seksowną kobietę ukrytą wewnątrz niej. Ale Edward szybko rośnie podejrzane kiedy zauważa Connie działając inaczej i ustawia o odkrywaniu, co ona wstaje, podczas gdy on jest w pracy.

Więcej filmów Diane Lane recenzje filmów w ogóle można znaleźć sceny filmowe.

Artykuł dzięki: