Wybrzeze Amlafi

Wybrzeze Amlafi Nie może być lepszych miejsc do spędzenia tygodnia wakacji niż na wybrzeżu Amalfi we Włoszech. Podróż tutaj dostarczy Ci mnóstwa słońca, fascynującej kultury, malowniczych miasteczek i fantastycznego jedzenia. Jest to w przeciwieństwie nigdzie indziej, a będziesz mógł cieszyć się pięknych miast ułożone po bokach urwiska, ukrytych wiosek rybackich i niesamowite widoki.

Jeśli zdecydujesz chcesz zamówić w jednej z pięknymi willami w Amalfi, jaki należy poświęcić na tydzień? Oto niektóre z atrakcji, które warto dodać do swojej trasy.

Ravello

Ravello jest jednym z najbardziej popularnych miejsc do odwiedzenia dla wszystkich rezerwujących wille w Amalfi. Jest to mały, ale inspirujące miasto, które kiedyś wielkie znaczenie w regionie, i jest wiele do zrobienia, aby był zajęty na krótką wycieczkę.

Zacznij od odkrywania główny plac, a następnie dostać przemile utracone w maleńkich deptakami. Pop w ciekawych butików na swojej drodze, i zatrzymać się w kawiarnie © s na przerwę.

Następnie należy złożyć wizytę w pięknym Duomo di Ravello, którego początki sięgają 11 wieku, i cieszyć się imponujące majątki ogrodzie Villa Rufolo i Villa Cimbrone. Ogólnie rzecz biorąc, po prostu odpocząć i wziąć w ciszy i spokoju.

Amalfi

Popularne wśród turystów, jest to kolejny miasto, które kiedyś bardzo ważna osada w średniowieczu. Dzięki zapierającym dech w piersiach otoczeniu, jest idealnym miastem do zwiedzania z jego maleńkich uliczek i strome schody. Poczujesz się jakbyś cofnął się w czasie.

Odwiedź Piazza del Duomo a następnie udać się do Atrani, małej wiosce w pobliżu. Obszar ten jest również znany ze swoich cytryn, więc upewnij się, spróbować pysznych limoncello gdy jesteś tutaj.

Positano

Positano to kolejny ulubiony wycieczkę każdemu, kto przebywa w willi w Amalfi. Można wziąć prom do niego dotrzeć i kierowania się jeśli masz dostępu o samochodzie. Jest to doskonałe miejsce do wypoczynku, sklepów i restauracji, i ma też miły kamienistą plażę wraz z spokojnych wodach nadających się do kąpieli.

Positano może dostać trochę tłoczno w sezonie, ale nie pozwól, by to nie zniechęca. Tam naprawdę nie są jakieś szczególnie ważne rzeczy do zobaczenia i do zrobienia tutaj, i to bardziej miejsce na relaks, uspokój się i podziwiać widoki. Idź na spacer wzdłuż Marina Grande i zatrzymać się w swoich barów i restauracji; jeśli masz ochotę, możesz udać się na wycieczkę statkiem do zbadania niektórych ukrytych zatoczek.

Przy rezerwacji willi w Amalfi, istnieje wiele innych miejsc do zobaczenia w okolic też. Możesz odwiedzić wyspę Capri, udaj się do Pompei, korzystają z wód termalnych w Ischia lub cieszyć się gwar Neapolu.

Szukasz idealnego domu z dala od domu we Włoszech? Mark Slaviero jest dyrektorem Holiday Homes we Włoszech, firma specjalizująca się w poszukiwaniu dom, dom lub mieszkanie swoich marzeń. Idealnego willi w Amalfi i zakwaterowanie w Toskanii, Sycylii, włoskiej jezior, ośrodków narciarskich i więcej, oferujemy najlepszy w każdym regionie.

Artykuł dzięki: