Umbria – magiczna kraina na wakacje

Umbria - magiczna kraina na wakacje

Po przyjeździe do Umbrii, willi zakwaterowanie będą w pogotowiu, a można osiedlić się i czekamy na wspaniałe wakacje w regionie. Będziesz na pewno mają mnóstwo niesamowitych widoków i dźwięków, aby podniecać się – i tu zebraliśmy kilka z nich do odkrywania w czasie przerwy.

Wakacje w Orvieto

http://dentis-stom.pl/uslugi/endodoncja

Istnieje lizbona przewodnik wiele miasteczek można odwiedzić w Umbrii; Villa mieszkania są dostępne w wielu z nich. Orvieto jest jednym z najbardziej popularnych wśród turystów i to łatwo zrozumieć, dlaczego po przyjeździe. Trzeba mieć czas, aby zobaczyć wspaniałą katedrę z imponującą fasadą, odpowiedzialny za stan Orvieto jako miasta, a nie tylko miasta. Gdzie indziej można wędrować wzdłuż Piazza della Repubblica, biorąc na wygląd i tym pięknym miejscu. To siedzi szczycie powierzchni skały i została część miasta od wielu stuleci. Pamiętaj, aby udać się do Pozzo di San Patrizio too – niesamowity dobrze z okien na zewnątrz.

Zwiedzanie Lake Trasimeno

Jeśli chcesz, aby zbliżyć się do wody podczas pobytu w Umbrii (Villa basenów mimo wszystko), Jezioro Trasimeno jest to miejsce do odwiedzenia. Samo jezioro jest idealnym miejscem dla wszelkiego rodzaju różnych sportów wodnych, ale również warto odwiedzić, aby zwiedzić okolicę w sposób bardziej szczegółowy. Jednym z najważniejszych jeziora Trasimeno, jest fakt, że ma zamki przerywaną na całym jego obwodzie. Niektóre z nich są w ruinie, zwłaszcza Zamek Zocco i Maggiore zamku, jednak gdy nie mogą one stać w stanie, w jakim były pierwotnie, nadal są warte obejrzenia ze względu na historię.

Zwiedzając Asyż

Gdziekolwiek pobyt w Umbrii, willa noclegi można znaleźć. I gdziekolwiek pobyt nigdy nie będzie zbyt daleko od Asyżu, które jest warte na wycieczkę do zbadania. To miasto jest chyba najbardziej znany ze swojego najsłynniejszego syna Franciszka. Rzeczywiście, kiedy odwiedzasz tutaj należy dokonać punkt zwiedzania Bazyliki San Francesco d'Assisi. Został ukończony w połowie 1200s, po St Francis został kanonizowany. Bazylika jest nie tylko oszałamiające z zewnątrz, ale także niesie wiele pięknych dzieł sztuki w środku.

Jak widać jest wiele do zrobienia i zobaczenia, gdy jesteś w tym pięknym regionie Włoch. Jednak sugestie podane powyżej jedynie zarysować powierzchnię, co obszar ma do zaoferowania. Upewnij się, że zrobić wirtualną eksplorację okolicy przed dokonaniem rezerwacji wakacji w regionie – jest tak wiele do zrobienia i zobaczenia należy upewnić się, jak najlepiej wykorzystać swój pobyt.

Giovanni Balboni pracuje do Toskanii, którzy specjalizują się w poszukiwaniu idealnego Umbria willi, a także wybrane willi w Chianti i Apulii. Do Toskanii jest dumna ze swoich domów i ich reputacji. Wszystkie nasze toskańskie właściwości są osobiście wybrane i odwiedzane przez naszych przedstawicieli, aby zapewnić nam oferować tylko najlepsze w regionie.

Artykuł dzięki: