Przeglad gornych miast w Apulii

Przeglad gornych miast w Apulii

Apulia to region, który znajduje się na słynnej "pięcie" we Włoszech i mimo swojej historii, staje się coraz bardziej popularne dla wymagających turystów szukających innego miejsca do zwiedzania. Teraz jest dobry czas, aby zobaczyć region ponieważ staje się coraz słynniejszym miejscem turystycznym.prawnik gdynia Hotele w Apulii są otwarte dla zwiedzających przez cały rok. Czy chcesz pozostać w mieście, małe miasteczko, albo dalej do wsi, jeden z hoteli w Apulii jest zobowiązany spełnić.

Top Miasta w Explore

Region ten słynie z dzikich i chropowaty wybrzeża, piękne gaje oliwne i bielonymi wsi; choć sceneria jest bardzo ładna, bardzo różni się od Toskanii czy popularnego regionu Marche. Z ogromnym naciskiem na rolnictwo, znaczna część ziemi jest wykorzystywany do uprawy warzyw, takich jak pomidory, figi, kopru i karczochy, ale istnieje również duży nacisk na gaje oliwne i winnice też. W regionie produkuje znakomite wina czerwone i jest największym producentem w kraju oliwy z oliwek. Ale chociaż istnieje silny związek wiejskie tutaj istnieje wiele uroczych miasteczek, do odkrywania też.

Trani

Trani jest jednym z najpiękniejszych miast tego obszaru, a z jego uliczek bezładnie, ładna palmami portu, niezwykłych pałaców i placów, to sprawia, że ​​to idealne miejsce, aby umilić kilka godzin. Katedra w Trani dominuje nad miastem i jest wykonana z pięknej blado wapienia, tak typowej dla tego obszaru. Miniaturowy zamek przeciwieństwem jest również warto odwiedzić. Jest to miasto, aby skosztować słynnego regionu morza i istnieje wiele wspaniałych małe kawiarnie i restauracje wznosi się tuż nad brzegiem morza.

Ostuni

Wizyta Ostuni zdecydowanie powinien być na porządku dziennym podczas wizyty w pięty Włoch. Z widokiem na morze i szerokiej równinie, Ostuni siedzi dumnie na grzbiecie wzgórzu. Chociaż nie ma tu ikony punktów orientacyjnych, miasto jest bardzo przyjemnym miejscem do zwiedzania. Kręte uliczki prowadzą przez centrum miasta i jest coś nowego, aby spojrzeć na około każdym rogu.

Fasano

Jeśli nie możesz się zdecydować gdzie się zatrzymać w regionie, mieć na uwadze, że Fasano ma jedne z najlepszych hoteli w Apulii. Jest to bardzo ładne miasto, z dużą ilością urokliwych kościołów i pięknymi widokami na okolicę. Fasano znajduje się blisko wybrzeża i nowoczesnych ośrodków Monopoli i capitolo – ten ostatni chluby długi odcinek złotym piaskiem. Najlepsza plaża jest w Torre Canne a jeśli szukasz relaksujący spacer nad morzem to jest to miejsce dla ciebie.

Bari

Stolica regionu, Bari, jest zasłużenie i ma kilka ciekawych miejsc do odwiedzenia. 11 wieku Basilica di San Nicola jest jednym z najważniejszych kościołów pochodzenia Norman tutaj, a wspaniała katedra jest pięknie urządzony otwory drzwiowe, które odzwierciedlają rzeczywiste umiejętności bizantyńskich artystów. Istnieje wiele małe zaułki do zwiedzania w mieście i ze względu na brak turystów, Bari jest prefektem miejsce oddawać w małej lokalnej kultury też.

Bez względu na to, który z hoteli w Apulii pobytu w, jesteś zobowiązany mieć wielki czas odkrywania tego mniej znany region jednym z najbardziej znanych miejsc w Europie.

Helen Forbes jest z olejków Włoszech, firmy specjalizującej się w włoskich wakacji wille, apartamenty i hotele. Jeśli szukasz doskonałych hoteli w Apulii możemy pomóc. Nasz starannie dobrany rodzaj zakwaterowania oferuje charakterystyczne cechy włoskich, komfort i wygodę.

Artykuł dzięki: