Odkryj piekne wybrzeze i miasto Amalfi

Odkryj piekne wybrzeze i miasto Amalfi

Jesli lubisz spedzac wakacje w zaciszu wlasnej willi, to dlaczego nie wybrac by sie na piękna wille w Amalfi? Jest to bez watpienia jeden z najpiekniejszych regionow Wloch. Zanurzony w bogatej historii morskiej i pełne uroku regionalnego tak typowy Włoch, ten wspaniały cel zostanie gdzieś kiedyś odwiedził nigdy zapomniane.

Wybierz z starannie dobrany wybór willi w Amalfi, masz gwarancję, aby znaleźć jeden idealny dla Ciebie. Usytuowany w pobliżu morza w jednej z małych wiosek rybackich, albo wysoko w górzystym tle, wille w Amalfi różnią się wielkością i obiektów, które oferują. Niektóre mają wspólne lub prywatne baseny, a większość z nich posiada odkryty kącik do jedzenia, że ​​jest idealnym miejscem na świeżym powietrzu na tych balsamiczny wieczory śródziemnomorskich. Jeśli planują zbadać niezależnie od samochodu, opcje są nieograniczone. W przeciwnym razie autobusy są łatwe w użyciu, podobnie jak pociągi i promy.

Wędrówki po regionie

Z jednego z domów w Amalfi można łatwo zbadać wiele wspaniałych miast i wsi, w archeologiczne skarby, a wiele cech przyrody. Miasto Amalfi sama była jedną z pierwszych, które wyłaniają się z ciemnych wieków i, w swoim czasie, było najbardziej znaczące miasto w południowych Włoszech. Jego sukces można przypisać jej sławy morskiej, co wpłynęło również na architekturę w mieście.

Odkryj piekne wybrzeze i miasto Amalfi

Nie jest już tak popularny żeglarstwo przedsiębiorców, to jednak bardzo popularne wśród turystów. Położony w samym sercu regionu, mimo że jest to raj dla odwiedzających to nadal zachowuje swoją czarującą atmosferę i urok starego świata. Wędrować po krętych uliczek, wspiąć się na małe kościoły położone wysoko na zboczach lub wybrać się na wycieczkę na urocze papierniczej fabryce produkującej papier został przez setki lat. W pobliżu domelit.pl – drzwi wewnętrzne gdynia znajduje się Dolina Mills, który jest ustawiony wzdłuż potoku, który prowadzi z miasta i do zalesione wzgórza. Po drodze można zobaczyć stare młyny, które doprowadziły wodę do fabryki, z których niektóre są w gruzach, podczas gdy inni są jeszcze nienaruszone.

Duomo di Sant'Andrea z klasztoru Raju, jest imponująca cechą miasta; z pięknymi drzwiami z brązu, niesamowitymi freskami i kolumn romańskich jest to fascynujące miejsce do odwiedzenia. Wizytę w Palazzo Moreli, w którym mieści się Muzeum Civic i Amalitana Tavola – starą książkę prawa morskiego pisanych w mieście tysiąc lat temu, a wciąż szanowany jako ważnej części etykiety morskiego.

Plaże otaczające miasto są idealne do zwiedzania, a woda jest po prostu idealna do kąpieli. Dzięki możliwości zatrudniania leżaki i leżaki, nie ma usprawiedliwienia dla nie korzystających kilka godzin relaks na plaży.

Szukasz idealnego domu z dala od domu we Włoszech? Mark Slaviero jest dyrektorem Holiday Homes we Włoszech, firma specjalizująca się w poszukiwaniu dom, dom lub mieszkanie swoich marzeń. Idealnego willi w Amalfi i zakwaterowanie w Toskanii, Sycylii, włoskiej jezior, ośrodków narciarskich i więcej, oferujemy najlepszy w każdym regionie.

Artykuł dzięki: pirox