Fakty o Toskanii

Fakty o Toskanii

Ogólny przegląd Toskanii może zawierać wzmiankę o włoskich restauracjach, przyjaznych mieszkańcach i intrygujących zabytkach. Istnieje jednak o wiele więcejo tym miejscu informacji, których nie znajdziesz w przewodniku podróżnym. Ten artykuł opisuje niektóre z najbardziej interesujących i mało znanych faktów o Toskanii.

Lokalizacja

Jeśli wziąć dysk wzdłuż zachodniego półwyspu Włoszech, w końcu będziesz przybyć w Toskanii. Podróżni w drodze do Toskanii wynajmu willi czy hoteli minie inspirujący góry, cyprysów i pięknych plaż. Można się nawet pokusić się zatrzymać się na jednej z piaszczystych odcinków i zanurzyć stopy w Morzu Tyrreńskim. Gdy opona beztroskie w oceanie to może być warte podjęcia objazd regionu Grosseto, słynie z zabytków lub Siena, poprzednio domem dla słynnego artysty Ducio.

Gdy do odwiedzenia

W przypadku długich słonecznych dni i zabawy festiwalach najlepiej zarezerwować wakacje w Toskanii wynajmu willi w pewnym momencie pomiędzy późną wiosną i wczesną jesienią. Jednakże, jeśli chcesz uniknąć tłumów i odkrywać galerie sztuki i muzea we względnym spokoju, to zima wizyta byłby idealny. koneserzy kulturowe mogą być również zainteresowany wystawie Rosyjska awangarda w znacznie odwiedził Palazzo Strozzi we wrześniu przyszłego roku.

Pogoda

Fakty o Toskanii

Każdy o wadze, która z najwyższej klasy toskańskich wynajmu willi zatrzymać się może być zafascynowany, aby usłyszeć, że istnieje wiele zmienności regionalnej pod względem pogody. Zwykle jest cieplej w obszarach przybrzeżnych Livorno i Grosetto niż górzystych miejscach Lucca i Pistoia. Każdy pobyt w regionie w grudniu lub styczniu będzie musiał ciepło się ubrać. Jeśli chodzi o lipcu i sierpniu będziesz mieć pokusę, aby zdejmować warstwy.

Znani wina

Niezależnie od tego czy nabyli smak mocny czerwieni lub delikatnych białych win regionu są zobowiązane do zachwycą podniebienia. Może chcesz zarezerwować miejsce na wycieczkę po zamkach Chianti lub Montalicino, podczas którego nie będzie wiele możliwości degustacji. Ewentualnie można rzucić okiem na kilka okazji w jednym z tętniących życiem lokalnych targowisk. Przyjąć z powrotem trochę dostaw do swoich toskańskich wynajmu willi i wypić kilka szklanek w towarzystwie przyjaciół.

Sławni ludzie

Istnieje szereg osobliwy kawiarnie © s w centrum regionu, z którego można zrobić miejsce na obserwowanie ludzi. Nie zdziw się, aby zobaczyć słynny piosenkarz Sting przejść obok, bo posiada dom w Il Palagioin. Tam wystarczająco długo i można również zobaczyć znanego autora Frances Mayes, który napisał książkę "Pod słońcem Toskanii".

Giovanni Balboni pracuje do Toskanii, którzy specjalizują się w poszukiwaniu idealnego wynajem willi w Toskanii Chianti, a także wybrane wille w Umbrii i Apulii. Do Toskanii jest dumna ze swoich domów i ich reputacji. Wszystkie nasze toskańskie wynajem willi są osobiście wybrane i odwiedzane przez naszych przedstawicieli, aby zapewnić nam oferować tylko najlepsze w regionie.

Artykuł dzięki: