Przeszlosc Amlafi

Jeśli historia i architektura od chlubnych czasów przeszłości to Twój pomysł na wspaniałe wakacje, na pewno będziesz chciał mieć siedzibę w mieście zwanym Amalfi. Domy tutaj są świadectwem jego dni chwały jako potęgi morskiej i centrum handlowego. W swojej długiej historii catering dla gości z całego świata, to nic dziwnego, to nadal ulubionym miejscem dla turystów.

Trochę historii

Niepodległe państwo przez większą część przeszłości, miasto po raz pierwszy wybrany do Duke 958; natomiast regulowane przez patrycjusza, jego kupców zdominowały handel na całym obszarze, z przedsiębiorców korzystających statusu uprzywilejowanego w portach islamskich. W rzeczywistości, tutaj kupcy byli tak przyszłościowe myślenie byli pierwszymi, którzy używają złote monety, kiedy wszyscy inni wciąż za pomocą systemu barterowej – Nic dziwnego, że ślady jego przeszłości bogactwa i dobrobytu są nadal dość widoczne w architekturze i zabytków Amalfi. Wille w okolicy oferują również dostęp do http://www.ubezpieczenieauta.eu niektórych z najbardziej uroczych i ciekawych budynków i budowli w okolicy.

Średniowieczna architektura

Cuda, które mnożą się wokół Amalfi willi świadczą o pozycji architektura miasta trwa w dziejach włoskiej architektury średniowiecznej. Katedra świętego Andrzeja, jego dzwonnica i pobliski klasztor Kapucynów, na przykład, są bogate reprezentacje panujących artystycznych i architektonicznych ruchów okresie.

Duomo Sant-Andrea, na przykład (Katedra Świętego Andrzeja), jest jednym z ulubionych miejsc dla gości, z jego wnętrza w stylu późnego baroku i bizantyjskiej façade. Skały i klify naprzeciwko katedry rozciąga się wspaniały widok, jak również z białego domu trzymając się klifami. Zapoznaj się także z przedsionka i poglądy maleńkich uliczek i rogach miasta widoczne stamtąd.

Wpływ arabski

Chiostro del Paradiso, z drugiej strony, pokazuje wyraźny wpływ handlu z Arabami. Obszar nie ucierpiała z powodu jego bliskość do pochówku wybieranym przez szlachtę miasta w dawnych czasach. Z jego arabskimi kolumn i wskazał łuków przypominających Bliskiego Wschodu pałaców, to skansen jest interesująca strona odwiedzić z jej filarów, sarkofagów, a nawet fragmenty katedry.

Jeden z użytkowników strony często do głowy jest klejnotem kulturalnym znany jako Muzeum papieru czerpanego lub Museo della Carta. Mieści się w starej papierni należącego wcześniej do jednego ze starych rodzin Amalfitano, jest świadkiem historii miasta jako jednego z pierwszych centrów papierniczych, po nabyciu umiejętności od arabskich kupców.

Charming City Streets

Same ulice składają się na wspaniały tło dla wielu Amalfi willi. Wędrować po mieście i odkrywać małe kwadraty, gdzie ludzie sprzedają swoje towary – takich jak Piazza dei Dogi, znany również jako plac kowala oraz Ruga Nova Mercatorum na Via dei Mercanti, małej ulicy z małych sklepów, która przechodzi przez mały kamień arkada.

Szukasz idealnego domu z dala od domu we Włoszech? Mark Slaviero jest dyrektorem Holiday Homes we Włoszech, firma specjalizująca się w poszukiwaniu dom, dom lub mieszkanie swoich marzeń. Idealnego willi Amalfi i zakwaterowanie w Toskanii, Sycylii, włoskiej jezior, ośrodków narciarskich i więcej, oferujemy najlepszy w każdym regionie.

Artykuł dzięki: