Lec na wloska Riwiere

Lec na  wloska Riwiere

Latanie jest coraz bardziej popularnym sposobem korzystania z niektórych podczas wakacji. Rezerwacja tanich lotów z Wielkiej Brytanii do miejsca docelowego nie może być prostsze z tak wielu dostępnych tanich lotów. Można rozpocząć w jednym miejscu, należy przyjąć wynajem samochodów z Włoch i kończyć w innym przed lecieć do domu, widząc kilka pięknych miast na droga. Riwiera Włoska jest doskonałym przykładem, nie tylko to ma szeroki wachlarz miast do zwiedzania, ale wszystkie są wzdłuż wybrzeża i tylko 362kms (225 mil) w celu pokrycia, można jechać maksymalnie 5 godzin! Co za wspaniały sposób, aby spędzić tydzień lub dziesięć dni warto czas podróży.

Zacznij swój wspaniały urlop lądując w CôMiędzynarodowe lotnisko te d'Azur w Nicei. Stąd można odebrać w wypożyczeniu samochodu i ustawić na podróż do naszego ostatecznego celu, Pizy we Włoszech. Dlaczego nie spędzić trochę czasu w Nicei, biorąc spojrzeć na niektóre z pięknych zabytków, takich jak The Russian Orthodox Cathedral, pomnik narodowy we Francji lub niektóre z pięknych placów takich jak Place Massena, które jest pokryte palmy i używanych dla letnich koncertów i festiwali lub Place Rossetti, który jest sercem starego miasta.

San Remo: Naszym następnym przystankiem będzie San Remo, miasto stolicą Riwiery Włoskiej i do domu Sanremo Music Festival, znanym od 1951 roku, a inspiracją do Eurowizji. Odbywa się co roku od końca lutego do początku marca, jest to świetny kilka dni muzyki dla wszystkich. nazywane również miastem z kwiatów, które są dobrze znane na całym świecie, zbadać niektóre z pięknych luksusowych ogrodów i wchłonąć piękne aromaty, które latają pod nosem.

Albenga: To miasto nie jest daleko od San Remo i jest doskonałym przystankiem dla każdego historyka. będziesz witany przez Wielkie Wieże Albenga które dosłownie wieża nad wami, a obok tych wież jest piękny Katedra Albenga, że ​​zajmuje miejsce od 4 wieku. Również odwiedzić Via Julia Augusta, zadbanym nekropolia tworzenia czasy rzymskie.

Savona: To miasto miało słynny mieszkaniec Christopher Columbus, który rolniczego gruntów tu podczas swoich podróży. Kolumba House jest jednym z wielu miejsc do zobaczenia tutaj. Gdy użytkownik odwiedza, trzeba zobaczyć niektóre z dawnych wież, które przetrwały wojnę 1528 z Genui i gdzie podpisano deklarację o wolności Savona. Również trzeba zobaczyć to Sanktuarium Nostra Signora della Misericordia (Matki Boskiej Miłosierdzia). Zbudowany w roku 1609 – 1611, dziś okoliczne budynki są hospicjum i sierociniec.

Genua: Część tego miasta jest notowana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Odwiedź Lawrence katedry św albo zająć trochę czasu, aby przejść do Starego Portu i mieć trochę zabawy w akwarium. Jeśli podróżujesz w odpowiednim czasie, można złapać największą Boat Show w Europie, Salone Nautico Internazionale, który odbywa się tu co roku. Przejdź do Castelletto, na Piazza Portello i głowa do góry, aby uzyskać wspaniały widok na stare miasto.

Lec na  wloska Riwiere

Chiavari: Niedaleko ujścia rzeki Entella, to miasto jest otoczone pięknymi górami wzdłuż wybrzeża. Podziwiać widoki z gór tego starego miasta i odwiedzić Zamek Chiavari który był średniowieczny zamek zbudowany w 1146 Zrób sobie przerwę i cieszyć się Palazzo Rocca piękny pałac w którym mieści dzieła sztuki Genueńczyków. Dlaczego nie cieszyć się zachód słońca ze szczytu gór ty zanim wyruszysz zabawkę naszego następnego celu.

La Spezia: jest miastem, które jest również otoczony przez góry, ale tutaj jest również ważnym portem dla wojska. Odwiedź St Geroge zamku, który dominuje na Stare Miasto ma zamiar poprzez budowę działa przez wszystkich jego życia. Również odwiedzić zamku San Giorgio, który został przywrócony niedawno i mówi się, że pochodzi z wieży obserwacyjnej. Tutaj można również korzystać z muzeum uszczelek i Narodowe Muzeum Transportu.

Osiągnęliśmy nasz cel! Piza, najbardziej znany to opierając wieżę katedry, trzeba zobaczyć podczas wizyty. Przed wyruszeniem do domu upewnij się odwiedzić monumentalny cmentarz, Camposanto Monumentale. Legenda o to, że ciała pogrzebane w tej ziemi będzie gnić w ciągu 24 godzin! To cmentarzysko leży nad starą Baptysterium kościoła Santa Reparata. Również trzeba odwiedzić w Pałacu Królewskim, ponieważ właśnie tu słynny Galileusz, ojciec współczesnej nauki, pokazał wielkiego księcia Toskanii planety miał odkryte, które były w rzeczywistości, trzy z czterech księżyców Jowisza.

Lotnisko Galileo Galilei International Airport, gdzie można zostawić swojej wynajmu samochodów, weźmie cię do domu z ekscytującą podróż, gdzie można powiedzieć swoim znajomym i rodzinie o Riwierze Włoskiej i wszystkich pięknych rzeczy, które widzieliśmy. Jest taki świetny sposób na zwiedzanie świata, można pokryć tak dużo więcej ziemi w przestrzeni tydzień lub dziesięć dni, że biorąc aparat jest koniecznością dla zabytków widać, gdy użytkownik zdecyduje się na Twoim wynajem samochodów we Włoszech ,

Wypożyczalnia samochodów Auto Europe Worldwide.

Artykuł dzięki: