Historia Etruskow nadal widoczna w Toskanii

Historia Etruskow nadal widoczna w Toskanii

Wiele osób rezerwując wille w Toskanii nie uwzględnienia historii miejsca, które odwiedzą podczas pobytu. Chociaż istnieje wiele nowoczesnych atrakcji to istnieją urokliwe wsie, niektóre jeszcze jedną nogą mocno w przeszłości.

W latach 800 pne a 700 pne, grupa ludzi zwana Etruskowie osiedlili się w Toskanii. Założyli się w wielu regionach, co obecnie znamy jako nowoczesnego Toskanii, a kiedy odwiedzają to miejsce dziś można łatwo zobaczyć wiele pozostałości, które pozostały z tamtych czasów starożytnych. Należy wybrać jedną z willi w Toskanii, które pozwalają zatrzymać się przynajmniej niektóre z tych niesamowitych dziedzinach.

Odwiedzić jaskinie w Orvieto

Chociaż jest rzeczywiście Orvieto w Umbrii, to warto z wizytą, aby zobaczyć wspaniałą kolekcję jaskiniach i tunelach sięga czasów etruskich. Słowo labirynt nie będzie nadużywane w opisywaniu tego, co leży pod współczesnym miastem. Te podziemne zabytki można zobaczyć tylko jeśli zarezerwować wycieczkę tam, ale to warto robić to, aby dowiedzieć się wszystkiego na temat sieci tuneli, jaskiń i pomieszczeń, które znajdują się pod miastem.

Odwiedzić miasto Volterra

To miasto ma wiele Etruskach podzielenia się z jego gości, więc jeśli przebywają w jednej z willi w Toskanii w pobliżu, upewnij się, spędzić dzień w Volterra. Szczyci się akropol oraz kilka grobów, które są czasami mówi się jako "etruskich dziur" przez tych, którzy mieszkają w okolicy. Należy również upewnić dużo czasu, aby odwiedzić muzeum etruskie Guarnacci, które można również znaleźć w Volterra. Jego historia sięga aż 1761 roku i ma niesamowitą kolekcję przedmiotów z czasów etruskich, nie wspominając o innych okresach historii.

Odwiedź pozostałości starożytnego miasta Vetulonia

Vetulonia jak go widzimy dzisiaj jest bardzo różne od tego, jak to było kiedyś, gdy Etruskowie żyło. Jednak nadal istnieje wiele znaków, które pozostają ludzi, w tym oryginalnych murów miejskich. Można również zobaczyć, nekropolii, która sięga aż do 7 wieku, a setki grobów odkryto tutaj, że sięgają do tego czasu. Rzeczywiście można zobaczyć pozostałości budynków wzdłuż drogach, a jeden dom ma nawet pot terakota, który przeżył wtrącone wieków. Jest ona wbudowana w strukturę, która pozostaje w domu i można je zobaczyć dziś i wyobrazić sobie to, co kiedyś było przeznaczenie.

Gdziekolwiek pójdziesz w regionie, a tego z willi w Toskanii można zdecydować się na pobyt, nie będzie Etruskach i oznaki tej starożytnej cywilizacji, bardzo blisko do domu. Jest to jedna z prawdziwych uroków okolicy – zdolność do zapewnienia zarówno starożytne i nowoczesne zabytków i rzeczy do zrobienia, gdy jesteś na wakacjach tam. Gdzie udać się w pierwszej kolejności?

Giovanni Balboni pracuje do Toskanii, który specjalizuje się w znalezieniu idealnego willi w pediatra poznań Toskanii w Chianti, a także wybrane wille w Umbrii i Apulii. Do Toskanii jest dumna ze swoich domów i ich reputacji. Każda willa jest osobiście wybrane i odwiedzane przez naszych przedstawicieli, aby zapewnić nam oferować tylko najlepsze w regionie.

Artykuł dzięki: