Florencja – stolica Toskanii

Florencja - stolica Toskanii

Idealny klimat Włoch, specyficzni ludzie i ich pasja do kuchni sprawiają, że jest to idealne miejsce dla niezależnych turystów poszukujących znacznie więcej niż gotowego pakietu wakacje. Dodatkowo krajobrazy i połączenie gór z morzem dają kolejne plusy z położenia tej krainy.

Wybierając miejsce na rozpoczęcie podróży odkrycia we Włoszech jest trudne z wielu musi widzi, ale Florencja, jako stolica Toskanii i narodzin renesansu jest świetnym rozwiązaniem. wspaniałą architekturę we Florencji, bogata kultura, fascynująca historia i znanym romantyczna atmosfera czynią go jednym z europejskich miast docelowych przerwie góry.

Toskania jest uważany za najpiękniejszy region we Włoszech i kulturowego i historycznego wpływ Florencji jest przytłaczająca. Miasto jest jak muzeum w sobie i historyczne centrum jest najlepiej widoczne na piechotę. Ośrodek jest bardzo klimatyczna i spacery po mieście odkrywając średniowieczne wieże, wąskie uliczki, galerie i spektakularna architektura jest niesamowite doświadczenie. Słynny Michelangelo "David", wspaniały Duoma i Ponte Vecchio (Stary Most) to trzeba zobaczyć zabytki, że nigdy nie zapomnę. Pamiętaj, aby spotkać się z pysznym smakiem "lody" lub "potężny" espresso w kawiarni, bocznej ulicyé lub po prostu odpocząć zmęczone nogi i podjąć okazję obejrzeć stylowe i pełne wdzięku Włosi kolumny ich rzeczy.

Wynajęcie samochodu pozwoli Ci poznać piękno Toskanii lub malownicze wybrzeża Włoch. Bardzo przyjemny Przejazd do regionu Chianti który znajduje się między Florencją a Sienną. To jest naprawdę piękny części Włoch i idealne na zwiedzanie winnic, gdzie można skosztować słynne miejscowe wino.

Toskańskie wybrzeże jest kolejny obszar do odkrycia. Plaże są piękne, z czystą wodą w idealnej temperatury do pływania. Toskańskie linia brzegowa ma wspaniały charakter zbyt z jego portów, zatok, urocze wioski i starożytnych skałach. Jest to idealne miejsce na relaks i odpoczynek po swoim doświadczeniu miasta. W celu uzyskania dalszych informacji na temat Florencji, Toskania i Włoch zobacz http://www.italiantourism.com

Taka podróż jest łatwe z wynajmu samochodów we Florencji jest pod dostatkiem. Przekonasz się, że większość dużych firm wynajmu samochodów we Florencji.

Zobacz Florencja i Toskania, jak powinno być postrzegane. Jest tak wiele w ofercie w tym magicznym regionie, który ma być postrzegane jako prawdziwie doceniona.

Hanna Michael jest zapalonym pisarz, internet marketer i życia w Szkocji.

D www.djmike.com.pl/dj-na-impreze-firmowa-warszawa/ane kontaktowe: e-mail: samqam@googlemail.com Telefon: 0131 561 2251 Michael WWW: Belfast Taxis

Artykuł dzięki: