Amalfi – najczesciej zadawane pytania

Amalfi - najczesciej zadawane pytania

Bez watpienia zostaliscie zaczarowani zdjęciami z mozliwosci zakwaterowania i krajobrazu w Amalfi. Wille w tym spektakularnym regionie sa pierwszej klasy i jest to idealna baza wypadowa do zwiedzania. Ale jeśli masz jeszcze jakieś pytania można znaleźć odpowiedzi poniżej.

Gdzie to jest?

To jest piękne zatoki i wybrzeże, który znajduje się między Neapolem (Napoli) i Sorrento na południu Włoch. Prawdopodobnie najbardziej znany nadmorski region kraju, od dawna słynie z trudnych piękna, plaż i malowniczych miasteczek, co czyni ten teren niezwykle popularne wśród wymagających turystów z Włoch i na całym świecie. Należy pamiętać, że długi odcinek wybrzeże jest często określany jako "Wybrzeże Amalfi", ale to nie powinno być mylone z samego miasta.

Jaka jest historia?

Kiedy ludzie mówią o wielkich rzymskich po włoskich republik morskich mają tendencję do myślenia w Pizie, Genui i Wenecji. Jednak między 9 i 13 wieku, był jednym z Amalfi tego elitarnego klubu i bogaty, potężny i wpływowy handlowym miasta. Spadł z wielu powodów, ale pozostaje dobrze znany z wysokiej jakości niektórych produktów spożywczych i papieru. Dziś miasto jest najlepiej znana z niesamowitej architektury, wspaniałej okolicy i turystyki.

Co znajduje się w święto jak tutaj?

Oczywiście, różne odwiedzający będą szukać różnych rzeczy w Amalfi. Wille są obfite tutaj i są dostępne po drugiej stronie spektrum – od dobrego do super-luksusowy.

Jeśli lubisz plaże słońce, morze i będzie naprawdę być w niebie! Jeśli lubisz góry i spacery, które jest dostępne na obrzeżach centrum miasta, też. Istnieje również bogactwo zabytków do odwiedzenia w mieście, w tym katedry, klasztory i arsenału.

Wiosną, latem i jesienią, zwykle ta część Włoch jest ciepłe, gorące i powinno być zagwarantowane dobrą pogodę. Jak można się spodziewać, w samym szczycie sezonu może być bardzo gorąca i to jest coś, aby wziąć pod uwagę przy wyborze Amalfi wille.

Czy to się tłoczno?

Amalfi - najczesciej zadawane pytania

Może to zrobić – przynajmniej w szczycie sezonu wakacyjnego; mimo, że jest prawdą niemal każdym Śródziemnego urlopowym.

Czy istnieje transport publiczny?

Tak, autobusy jeżdżą do innych miast wzdłuż wybrzeża. W sezonie mogą one, co zrozumiałe, jest zajęty. Zauważ, że "uporządkowany kolejkowanie" jest czymś obcym koncepcji do Włoch, gdzie transport publiczny jest zainteresowanych, więc jeśli jesteś grzeczny i utrzymywał się z tyłu nigdy nie może rzeczywiście dostać na pokładzie!

Co to jest lokalna kuchnia, jak?

Jednym słowem: super! Niektórzy twierdzą, że Włosi uśmiecham się pobłażliwie, gdy roszczenie Francuski mieć najlepszą kuchnię na świecie, a może zrozumieć, dlaczego, gdy jesz w tej dziedzinie.

dania z makaronu, ryb, skorupiaków i lokalne potrawy śródlądowe ze świeżych, lokalnych składników są bardzo smaczne – jednak mogą one być wyzwaniem jeśli waga oglądania!

Są plaże darmo?

We Włoszech plaże mogą być publiczne lub prywatne. Niektóre koszty mogą zostać poniesione, ale są one zazwyczaj stosunkowo skromny w schemacie rzeczy i może pomóc, aby zapewnić doskonałe wyposażenie. W Amalfi, wille do wynajęcia może lub nie może mieć prywatne baseny – To zależy od Twoich preferencji i budżetu.

Szukasz idealnego domu z dala od domu we Włoszech? Mark Slaviero jest dyrektorem Holiday Homes we Włoszech, firma specjalizująca się w poszukiwaniu dom, dom lub mieszkanie swoich marze ń. Idealnego willi na Sycylii i zakwaterowanie w Toskanii, Wybrzeże Amalfi, włoskiej jezior, ośrodków narciarskich i więcej, oferujemy najlepszy w każdym regionie.

Artykuł dzięki: kute bramy wjazdowe